Starting Lineups: Dellach/Gail - SV Spittal
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Option
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
userbet.info
|
userbet.info
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Odds movement charts (odds history)
1X2 Odds
O/U
AH
| bookmakers | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
PS3838 |
1.38
![]() |
5
![]() |
5.32
![]() |
| bookmakers | total | over | under |
|---|---|---|---|
PS3838 |
3 |
1.37
![]() |
2.79
![]() |
| bookmakers | total | over | under |
PS3838 |
3.25 |
1.53
![]() |
2.3
![]() |
| bookmakers | total | over | under |
PS3838 |
3.5 |
1.71
![]() |
2.03
![]() |
| bookmakers | total | over | under |
PS3838 |
3.75 |
1.88
![]() |
1.85
![]() |
| bookmakers | total | over | under |
PS3838 |
4 |
2.12
![]() |
1.65
![]() |
| bookmakers | total | over | under |
PS3838 |
4.25 |
2.33
![]() |
1.52
![]() |
| bookmakers | total | over | under |
PS3838 |
4.5 |
2.56
![]() |
1.43
![]() |
| bookmakers | handicap | 1 | 2 |
|---|---|---|---|
PS3838 |
-2.25 |
2.76
![]() |
1.38
![]() |
| bookmakers | handicap | 1 | 2 |
PS3838 |
-2 |
2.5
![]() |
1.46
![]() |
| bookmakers | handicap | 1 | 2 |
PS3838 |
-1.75 |
2.15
![]() |
1.63
![]() |
| bookmakers | handicap | 1 | 2 |
PS3838 |
-1.5 |
1.93
![]() |
1.81
![]() |
| bookmakers | handicap | 1 | 2 |
PS3838 |
-1.25 |
1.74
![]() |
1.99
![]() |
| bookmakers | handicap | 1 | 2 |
PS3838 |
-1 |
1.54
![]() |
2.29
![]() |
| bookmakers | handicap | 1 | 2 |
PS3838 |
-0.75 |
1.44
![]() |
2.55
![]() |
Match statistics (standings)
Overall
Home
Away
| # | Team | MP | W | G | Pts | Form |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Volkermarkt | 24 | 14 | 46 |
|
|
| 2. | Donau Klagenfurt (Aut) | 24 | 13 | 45 |
|
|
| 3. | ATSV Wolfsberger | 24 | 13 | 44 |
|
|
| 4. | Lendorf (Aut) | 24 | 13 | 43 |
|
|
| 5. | Dellach/Gail | 25 | 11 | 40 |
|
|
| 6. | SC St. Veit | 24 | 11 | 38 |
|
|
| 7. | Bleiburg (Aut) | 24 | 10 | 36 |
|
|
| 8. | TSV Grafenstein (Aut) | 25 | 9 | 34 |
|
|
| 9. | A. Klagenfurt (Am) (Aut) | 25 | 8 | 32 |
|
|
| 10. | Matrei | 24 | 9 | 32 |
|
|
| 11. | SAK Klagenfurt | 25 | 8 | 31 |
|
|
| 12. | Asko Kottmannsdorf (Aut) | 24 | 7 | 27 |
|
|
| 13. | KAC 1909 (Aut) | 25 | 6 | 27 |
|
|
| 14. | SV Spittal | 25 | 6 | 24 |
|
|
| 15. | Atus Ferlach | 24 | 5 | 22 |
|
|
| 16. | Nussdorf | 24 | 5 | 17 |
|
|
Dellach/Gail: Last results
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Results: | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dellach/Gail
SV Spittal
|
SV Spittal
|
4:0 | 1.38 | 5 | 5.32 |
08.05.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dellach/Gail
Volkermarkt
|
Volkermarkt
|
3:0 | 2.71 | 3.78 | 2.09 |
03.05.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Atus Ferlach
Dellach/Gail
|
Dellach/Gail
|
0:5 | 3.23 | 3.65 | 1.89 |
30.04.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dellach/Gail
Matrei
|
Matrei
|
1:0 |
25.04.26
4L
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ATSV Wolfsberger
Dellach/Gail
|
Dellach/Gail
|
0:2 | 1.35 | 5.12 | 5.65 |
17.04.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dellach/Gail
KAC 1909
|
KAC 1909
|
2:1 | 1.99 | 3.69 | 2.94 |
10.04.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Lendorf
Dellach/Gail
|
Dellach/Gail
|
0:0 | 1.85 | 3.94 | 3.21 |
02.04.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dellach/Gail
SAK Klagenfurt
|
SAK Klagenfurt
|
1:0 | 2.35 | 3.54 | 2.52 |
27.03.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
A. Klagenfurt (Am)
Dellach/Gail
|
Dellach/Gail
|
2:0 | 2 | 3.81 | 2.92 |
21.03.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dellach/Gail
SC St. Veit
|
SC St. Veit
|
1:4 | 1.92 | 4.06 | 2.97 |
08.11.25
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SV Spittal: Last results
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Results: | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dellach/Gail
SV Spittal
|
SV Spittal
|
4:0 | 1.38 | 5 | 5.32 |
08.05.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SV Spittal
A. Klagenfurt (Am)
|
A. Klagenfurt (Am)
|
3:1 | 2.67 | 3.72 | 2.14 |
03.05.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Volkermarkt
SV Spittal
|
SV Spittal
|
2:2 | 1.47 | 4.72 | 4.5 |
29.04.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SV Spittal
SC St. Veit
|
SC St. Veit
|
1:3 | 3.51 | 3.95 | 1.74 |
24.04.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Atus Ferlach
SV Spittal
|
SV Spittal
|
2:1 | 2.5 | 3.43 | 2.38 |
17.04.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SV Spittal
TSV Grafenstein
|
TSV Grafenstein
|
2:1 | 2.17 | 3.91 | 2.53 |
10.04.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Matrei
SV Spittal
|
SV Spittal
|
0:1 |
04.04.26
4L
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SV Spittal
Nussdorf
|
Nussdorf
|
1:0 |
28.03.26
4L
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ATSV Wolfsberger
SV Spittal
|
SV Spittal
|
2:0 | 1.24 | 6.31 | 7 |
20.03.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SV Spittal
Saalfelden
|
Saalfelden
|
1:2 |
08.02.26
CF
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Head-to-head: Dellach/Gail - SV Spittal
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Results: | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dellach/Gail
SV Spittal
|
SV Spittal
|
4:0 | 1.38 | 5 | 5.32 |
08.05.26
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SV Spittal
Dellach/Gail
|
Dellach/Gail
|
0:0 | 2.67 | 4 | 2.08 |
28.09.25
4L
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SV Spittal
Dellach/Gail
|
Dellach/Gail
|
4:2 |
25.04.25
4L
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dellach/Gail
SV Spittal
|
SV Spittal
|
3:3 |
13.09.24
4L
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dellach/Gail
SV Spittal
|
SV Spittal
|
3:0 |
07.08.19
4L
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Wednesday | May 13 


